#SSP (Sportowe Spotkanie Psychologiczne) z Michałem Polem i Przemysławem Świerczem
Koło Naukowe Psychologii Sportu serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu #SSP, czyli Sportowe Spotkania Psychologiczne. Tym razem naszymi gośćmi będą Michał Pol oraz Przemysław Świercz. Pierwszy z naszych rozmówców to człowiek wielu talentów. Działa w świecie sportu od lat. Jesteśmy zdania, iż nie będzie nadużyciem nazwanie go jednym z najpopularniejszych i najbardziej zasłużonych dziennikarzy sportowych w naszym kraju. Redaktora Pola można nazwać również serdecznym przyjacielem reprezentacji Polski w sportach AMP (zawodników po amputacji). Razem z naszym drugim gościem, Przemysławem Świerczem, kapitanem polskiej reprezentacji w AMP futbolu, stanowić będą duet doskonały. Należy podkreślić, że Przemysław Świercz jest nie tylko utytułowanym sportowcem, lecz także wielką wagę przywiązuje do wspierania i pomagania innym – jako instruktor, mówca i trener mentalny. Tej rozmowy nie można przegapić!
Formuła wydarzenia
Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej. Oznacza to, że uczestnicy będą mogli wziąć w nim udział w siedzibie Uniwersytetu SWPS w Warszawie (ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa, sala S201), a także zdalnie online (wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie wydarzenia na Facebooku).
Przez pierwszą godzinę spotkania (19.00–20.00) prowadzący będą zadawać gościom pytania, później zaś przyjdzie czas na pytania od uczestników. Będzie również możliwość zadania pytań Michałowi Polowi i Przemysławowi Świerczowi poprzez czat.
O cyklu #SSP (Sportowe Spotkania Psychologiczne)
Koło Naukowe Psychologii Sportu prowadzi cykl spotkań #SSP – zaprasza na nie gości ze świata sportu oraz psychologii sportu. Członkowie koła rozmawiają zarówno z psychologami i zawodnikami, jak również trenerami, fizjoterapeutami oraz rodzicami sportowców.
Na pytania odpowiedzą:
Człowiek wielu talentów. Dziennikarz sportowy, bloger i youtuber. Określa się mianem „skromnego patostreamera z Saskiej Kępy”. Sportem zajmuje się od wielu lat. Ta dziedzina życia nie ma przed nim tajemnic, mimo że jego wykształcenie nie ma jakiegokolwiek powiązania ze sportem (jest absolwentem historii sztuki oraz filologii klasycznej). Pełnił funkcję redaktora naczelnego „Przeglądu Sportowego". Obecnie prowadzi programy na Kanale Sportowym, którego jest współzałożycielem. Poza tym jest attaché prasowym polskich paraolimpijczyków, z którymi był na igrzyskach w Rio de Janeiro w 2016 r. oraz Pjongjangu w 2018 r. Przyjaciel reprezentacji Polski w AMP.
Kapitan reprezentacji Polski w AMP futbolu, zawodnik, instruktor wielu dyscyplin sportowych, mówca motywacyjny i trener mentalny. W przeszłości ratownik i trener pływania. Był tancerzem Zespołu Ludowego „Warszawa” AWF. Prowadzi szkolenia z zakresu obsługi klienta, komunikacji, motywacji, zarządzania ludźmi i zespołem. Na swoim koncie ma następujące sukcesy sportowe: trzykrotne Mistrzostwo Polski w AMP futbolu jako zawodnik Husarii Kraków, 4. miejsce na Mistrzostwach Świata i 3. miejsce na Mistrzostwach Europy w AMP futbolu. Uhonorowany przez Prezydenta RP Srebrnym Medalem Zasługi za osiągnięcia sportowe oraz za zasługi dla rozwoju i upowszechniania sportu osób z niepełnosprawnościami. Jego motto życiowe to „życie jest w głowie, nie w nogach”.
Organizator
Kontakt
Natalia Kocielnik, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.